Золадекс використовується у чоловіків для лікування раку передміхурової залози . Він використовується у жінок для лікування деяких видів раку молочної залози або певних захворювань матки ( ендометріоз ). Він також використовується жінками для розгладження слизової оболонки матки ( ендометрію ) при підготовці до процедури лікування аномального маткової кровотечі . Поговоріть зі своїм лікарем про ризики та переваги лікування.

Гозерелін схожий на природний гормон, що виробляється організмом ( лютеїнізуючий гормон, що вивільняє гормон-LHRH). Він працює шляхом зменшення гормонів тестостерону у чоловіків і гормонів естрогену у жінок. Цей ефект допомагає уповільнити або зупинити зростання певних ракових клітин і тканин матки, яким необхідні ці гормони для росту і поширення. Ми пропонуэмо Купить Золадекс 3,6.

Як використовувати Золадекс
Прочитайте брошуру з інформацією про препарат, якщо вона доступна у вашого фармацевта, перш ніж ви почнете використовувати золадекс і кожен раз, коли ви будете отримувати добавку. Якщо у вас є які-небудь питання, зверніться до лікаря або фармацевта.

Це ліки є імплантатом, який повільно виділяє гормон у ваше тіло. Він поміщається медичним працівником шляхом ін’єкції під шкіру нижньої частини живота нижче пупка. Сам імплантат повністю вбирається в організм протягом тижнів або місяців.

Приймайте ці ліки, як зазначено вашим лікарем. 3,6-міліграмовий шприц зазвичай вводиться кожні 4 тижні. 10,8 миллиграммовый шприц зазвичай вводиться кожні 12-13 тижнів. Точно дотримуйтесь графіку дозування, щоб отримати максимальну користь від нього. Щоб не забути, відзначте дні в календарі, щоб відстежувати, коли отримати наступну дозу. Не припиняйте прийом цих ліків без схвалення вашого лікаря.