Гаражні секційні ворота — перше, що спадає на думку, коли постає питання необхідності надійно облаштувати гараж. Але, коли справа доходить до покупки, багато людей починають сумніватися в правильності свого вибору. Тому ми вирішили розставити всі крапки над «і» і відповісти на питання: а що ви отримуєте, купуючи гаражні секційні ворота? Компанія Укрінтермет — український виробник конструкцій з металу для приватного і промислового користування. Почавши діяльність в 2005 році з виробництва в’їзних воріт, і поступово розширюючи свою спеціалізацію, сьогодні ми проектуємо, виробляємо і встановлюємо якісні та доступні вироби з металу. Якщо вам потрібні ворота гаражные роллетные заходьте на наш сайт ukrintermet.com.ua.

1. Індивідуальний підхід
Гаражні ворота від виробника завжди виготовляються під конкретні розміри отвору. Немає стандартизованих розмірів. Тому фахівці нашої компанії завжди виїжджають на об’єкт, щоб провести точні виміри і обговорити з замовником його побажання: наявність автоматики, вбудованої хвіртки і т.д.

2. Теплоізоляція
Особлива конструкція секційних воріт забезпечує теплоізоляцію приміщення. За своєю суттю, панель воріт — це два листа оцинкованої сталі з пінополіуретанової прошарком між ними. Такий пиріг або сендвіч-панель добре тримає холод, зберігаючи тепло всередині приміщення

3. Герметизація отвору
По периметру секційних воріт розміщений ущільнювач, який мінімізує втрати тепла навіть в зимовий час

4. Простота в експлуатації
Гаражні ворота легко управляються як в ручному, так і автоматизованому режимі. Їх хід плавний і практично безшумний. Секційні ворота практично не вимагають догляду. Для їх тривалої і безперервної роботи досить проводити мінімальні заходи кілька разів на рік: протирайте вологою ганчіркою напрямні, обробляйте силіконовою змазкою роликові кронштейни і бічні ущільнювачі, проводите візуальний огляд на предмет плавності ходу воріт. У разі будь-яких несправностей фахівці нашої компанії негайно виїжджають на об’єкт протягом усього гарантійного терміну експлуатації

5. Компактність
Полотно секційних воріт рухається по напрямних вгору і в відкритому положенні повністю ховається під стелю. Таким чином, весь простір гаража використовується господарем за призначенням.

6. Зовнішній вигляд
Асортимент секційних воріт досить широкий. Замовник може вибрати колір воріт, який побажає. В основному, це коричневий, білий, графіт, але можна замовити і будь-який інший колір по каталогу RAL. Останнім часом популярні колірні рішення «під дерево»: золотий дуб, темний дуб, венге і т.д.

Поверхня панелі теж буває різною: гофрований, хвиля, фільонка і інші. За бажанням замовника в панелі секційних воріт можна врізати вікна.

7. Антикорозійні властивості
Все полотно секційних воріт покрито спеціальним поліуретановим шаром, а деталі полотна виконані з нержавіючої сталі. Завдяки цьому ворота не втрачають зовнішній вигляд під впливом вологи тривалий час.

Ще сумніваєтеся в тому, які ворота в гараж замовити? Фахівці нашої компанії із задоволенням приїдуть до вас на зустріч, де покажуть зразки панелей, детально розкажуть про механізм роботи секційних воріт. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати з будь-якого із зазначених телефонів.