Види пампинга:
Для початку ужно дізнатися його основні види:

Звичайний, якого ми досягаємо за допомогою наших многоповторних тренувань, його ще називають «пампінг для набору маси».
«Косметичний» — не дуже правильна назва, але все ж є загальноприйнятим серед виступаючих спортсменів. Практикується більше серед виступаючих спортсменів, щоб збільшити свої м’язи на десять — п’ятнадцять відсотків і бути більш рельєфним і великим на сцені. Досягається за допомогою вуглеводного завантаження і подальшої легкої тренування (віджимання, еспандер, і т.д.)ximka-shop.com.ua/curs-massa.
«Астероїдний» — це пампінг, який досягається за допомогою прийому різних фармакологічних препаратів або спеціального спортивного харчування. Основний принцип роботи даних препаратів — це розширення судин для більш вираженого ефекту пампинга. До таких препаратів можна віднести амінокислоту аргінін, аптечний Трентал і ін.
Тепер, коли ми розібралися в видах пампинга, розберемося для чого він потрібен:

Перше і найважливіше його властивість — це наповнення м’язів кров’ю, в слідстві в наші м’язи надходить більше поживних речовин (амінокислоти, мікроелементи, вітаміни, мінерали, кисень), а також за рахунок мікротравм наші м’язи починають швидше рости. Все це за допомогою ефекту суперкомпенсації.
Друге, за рахунок розширення судинної системи, у нас поліпшується кровопостачання в м’язи, що в результаті веде до прискореного відновлення.
Третє — як говорив ще відомий Арнольд Шварценеггер; — я люблю шокувати свої м’язи. Саме це ми і робимо за допомогою великої кількості повторень — це шокує наші м’язи і стимулює організм на вироблення анаболічних гормонів.
Четверте — безпека від травм. Через те, що ми тренуємося з меншою вагою, наші м’язи швидше наливаються кров’ю, а через невеликої ваги у нас менше шанс травмуватися.
Однак варто зазначити, що все-таки тренування в «памп» стилі менше стимулюють організм на вироблення анаболічних, ніж тренування в силовому стилі.
Також, якщо ми звернемося до фізіології, то можна зробити висновок, що причин м’язового зростання, а також сили атлета велике безліч і пампінг лише допомагає їх досягти.
Основні фактори м’язового зростання:

Наявність в крові анаболічних гормонів (гормону росту, тесту, і т.д.).
Кількість вільним аміноксилот.
Мікротравми в м’язах.
Як же досягти ефекту пампинга?

ПампінгЛучшімі вправами для досягнення пампинга визнані тренування з гантелями і вправи в блоковому тренажері, але знову ж таки це стосується лише новачків. Якщо ви більш досвідчений атлет, то для вас не складе труднощів займатися і з вільним вагою на штанзі. Також більш досвідченим атлетам буде корисно використовувати в своїх тренуваннях дроп-сети (Коли ви виконуєте вправу до відмови, а після, відразу починаєте ту ж вправу, але з найменшою вагою).