У житті кожної людини буває безліч моментів, які хотілося б зобразити. Найзначнішою подією в житті людини є весілля. Залежно від традицій і інших особливостей, свято може проходити дуже різноманітно. Особливо зараз, коли молоді пари хочуть чогось особливого та оригінального.

Важливим людиною на торжестві, який зможе відзняти самі барвисті і незвичайні кадри, є весільний фотограф. Саме його праця дозволить почати заповнювати весільний альбом двох молодих людей, які вирішили поєднати свої долі.

Переваги нашого фотографа
На ринку надання послуг фотозйомки урочистостей досить висока конкуренція. І іноді дуже складно зробити вибір. На жаль не кожен фотограф в Харкові є професіоналом, навіть при наявності дорогого обладнання. Ви можете робити фотознімки говорять самі за себе. На них можна побачити рівень і творчий підхід фахівця услуги фотографа харьков.

Наше весільне агентство Decorator, рекомендує весільного фотографа Інну Зубко. Вона має наступні переваги перед конкурентами:

Велика кількість знятих урочистостей, що гарантує високий рівень професіоналізму. Рівень майстерності постійно вдосконалюється.
Технічне оснащення. В арсеналі фотографа така техніка:
Nikon D800E;
Nikon AF-S Nikkor 24-70mm f / 2.8G ED;
Nikon AF-S Nikkor 85mm f / 1.8G;
Nikon AF-S Nikkor 50mm f / 1.8G;
Nikon Speedlight SB-910;
Оригінальність. Кожне торжество повинно бути оригінальним. Саме такого правила дотримується фотограф. Тому виключається використання будь-яких шаблонів. Фотосесія не буде схожа ні на одну з тих, яка знімалася раніше нашим весільним фотографом в Харкові.
Багатожанровість. В залежності від уподобань молодят, може використовуватися певний жанр. Фотограф зможе запропонувати певний вибір тих жанрів, якими він досконально володіє.
Особливий підхід. При зйомці все почуття і емоції будуть чітко відображені. Професійні фотографи точно знають, як саме зловити потрібний момент, який буде віяти емоціями навіть з фотографії. Через багато років, можна відкрити альбом і по-справжньому відчути відчуття весілля. Лише професіонали з багаторічним досвідом здатні зробити такі дивовижні кадри. Саме такого рівня професійний фотограф на весілля в Харкові буде надано.
Звернувшись в весільне агентство Decorator, можете бути впевненими, що практично кожен знятий кадр буде передавати загальну атмосферу урочистості і стан душі молодят, гостей. Крім надання весільного фотографа, ми можемо оригінально оформити приміщення або відкритий територію, де буде проходити торжество. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє запропонувати оптимальний набір послуг за дуже привабливою вартості. Позитивні відгуки і прекрасна репутація весільного агентства Decorator — результат багаторічної праці.