Варіантів прикраси банкетного залу може бути кілька. Один з найпоширеніших — прикраса залу повітряними кулями. Даний варіант популярний, оскільки дозволяє легко перетворити навіть саме непрезентабельне приміщення в чарівний світ мрій. З повітряних кульок можна зробити арки і стели, всілякі композиції і фігури. Традиційно з повітряних куль роблять переплетені серця, які розміщуються над місцем молодих за столом. Іноді замість сердець з повітряних куль роблять пересічні обручки. У центрі залу будуть ефектно виглядати фігури білих лебедів, також виконані з повітряних куль. Втім, професіонали можуть створити з повітряних куль будь-яку композицію.

Прикраса весільного залу повітряними кулями аж ніяк не відноситься до бюджетного способу оформлення. Якщо звертатися в весільне агентство або просто фірму, що займається прикрасою повітряними кулями, суми будуть названі чималі. Вони складаються з вартості самих куль, вартості заправки газом, вартості обробки рідкої пластмаси, завдяки якій кулька не здуваються кілька тижнів, і вартості роботи по оформленню залу. Скоротити витрати на оформлення залу повітряними кулями можна, якщо самостійно купувати балон з газом (оптимально — з гелієм, щоб кульки легко злітали вгору), самостійно надувати кульки. Створити з куль колону, арку або стелу теж не складе особливих труднощів. Якщо ж ви хочете отримати більш хитромудру композицію, доведеться запрошувати професіоналів, так як фігури з повітряних кульок створюються на спеціальних каркасах. Не варто і самостійно здобувати кульки, так як для створення композицій потрібні кульки особливого розміру і створені з міцного матеріалу оформление свадебного зала.

Якщо ви плануєте грати весілля в банкетному залі з високою стелею, і при цьому не надто обмежені в засобах, замовте повітряна куля-сюрприз. Це величезна куля, який розміщується під стелею в центрі залу, і в певний момент розривається, обсипаючи гостей безліччю маленьких кульок. Подібний «повітряний сюрприз» безсумнівно внесе пожвавлення протягом свята і запам’ятається гостям.

Оформлення весілля можна доручити весільному агентству, спеціальної фірмі або самому ресторану, де ви знімаєте зал. Який би варіант ви не вибрали, пам’ятайте про те, що оформлення весільного залу повинно бути розпочато не раніше, ніж в день торжества, а завершитися пізніше, ніж за годину до приїзду гостей. Не погоджуйтеся з пропозицією оформити весільний зал заздалегідь — якщо за ніч що-небудь здметься, лопне або зів’яне, це будуть вже ваші проблеми, а не проблеми компанії-оформлювача.

Банкетний зал можна оформити за допомогою різних плакатів із зображенням нареченого і нареченої, напуттям молодим і їх родичам. Плакати можуть бути як фабричного виробництва, так і створені своїми руками.

Найдорожчий, але при цьому і найефектніший спосіб оформлення банкетного залу — це оформлення живими квітами. Якщо прикрасити невеликими букетами все столи і стільці, обплести квітами дверні отвори і навіть стіни, приміщення не тільки перетвориться на казкове, але і наповниться чудовим квітковим ароматом.

Який варіант оформлення віддати перевагу — вибір за нареченою. Головне, щоб інтер’єр банкетного залу створював святковий настрій і гарний фон для весільних фотографій.