Кутові дивани виглядають дуже стильно і оригінально, а також відрізняються місткістю і практичністю, вони давно завоювали гідну позицію на ринку. Перш за все, завдяки функціональності і компактності, а також здатності заощадити значний простір у Вашому приміщенні. Крім того, вони відрізняються бездоганною якістю і довговічністю. У нас найкращі угловые диваны.

Переваги кутових диванів
Вибрати кутовий диван від виробника в Україні варто через численні переваги даного виду м’яких меблів:

Компактність. Навіть модель з великими габаритами за рахунок своєї конструкції вимагає менше простору, ніж інші моделі при однаковій кількості посадочних місць.
Ще одним плюсом виступає точна геометрія. Кутова конструкція займає чітко відведений їй простір в кутах приміщень і гармонійно доповнює будь-які інтер’єрні рішення.
Встановлена під кутом конструкція дозволяє співрозмовникам бачити один одного під час розмови, дає можливість зручно розташуватися навколо журнального столика або каміна. Це яскравий представник сучасної класики в інтер’єрі. На нашому сайті представлені дивани кутові, фото і ціни яких ви можете подивитися і прорахувати в зручному калькуляторі.
Великі моделі дозволяють поєднувати дві функції: дивана і комфортного спального місця. Також м’який куточок в зал може бути укомплектований додатковими полицями, а також іншими опціями, які можуть знадобитися під час експлуатації.