Угорщина — це цікава екскурсійна програма, можливість поправити здоров’я на термальних водах і насолодитися смачною угорською кухнею. Ви сповна зможете насолодитися красою Будапешта і середньовічних міст Угорщини, відпочити на термальних курортах і продегустувати унікальні і неперевершені вина! Відправити заявку на тур в Угорщину.

Одне з важливих напрямків країни-це лікування на термальних курортах Угорщини. Угорщина славиться своїми термальними водами і лікувальними купальнями, володіючи багатовіковим досвід лікування опорно-рухового апарату, неврологічних, гінекологічних, шкірних, серцево-судинних захворювань, а також дихальних шляхів. Міжнародне агентство з туризму» Фараб » успішно працює на казахстанському ринку з 1997 року. Агентство носить ім’я стародавнього міста «Фараб«, який знаходився на півдні Казахстану (»Фараб «в перекладі з арабської означає»Місто на повноводній річці»). У нас найкращі Туры в Венгрию.

Наша робота будується на трьох основних принципах:

Надання якісних послуг за розумними цінами;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

Працювати так, щоб ви могли рекомендувати нас своїм друзям.
Порядність і компетентність по відношенню до своїх партнерів дозволили з самого початку нашої діяльності працювати з надійними іноземними та казахстанськими партнерами, що дозволяє запропонувати широкий спектр послуг:

Відпочинок і подорож по всьому світу;
Санаторно-курортне лікування;
Навчання в мовних коледжах за кордоном;
Бізнес-тури, виставки, конференції, семінари;
Організація дитячих та молодіжних турів;
Бронювання готелів;
Візова підтримка та реєстрація іноземних громадян.