Наші торти на замовлення-це Кондитерські вироби відмінної якості! Ми заявляємо про це з повною відповідальністю. Весь процес виготовлення контролюється від витоків-закупівлі продуктів, які є інгредієнтами для замовлених Вами десертів. Ми співпрацюємо тільки з надійними і сумлінними постачальниками, закуповуючи свіжу продукцію відмінної якості. Всі інгредієнти ретельно перевіряються, а далі відправляються на кухню в руки кондитерам або на зберігання. Зберігаються всі продукти відповідно до прийнятих правил і норм: окремо один від одного в ідеальній чистоті. Робоче місце, де відбувається головне таїнство, також піддається регулярному прибиранню. У такій ідеальній атмосфері працюють наші майстри, щоб на вашому святі були кращі і смачні в СПб торти на замовлення. У нас найкращі торты на заказ в спб.

Наші співробітники-професіонали з великої літери. Це люди зі значним досвідом роботи, за спиною яких десятиліття практики. Кухарі-кондитери своєчасно проходять всі належні медичні огляди, а також регулярно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи різні курси і навчання. Вони володіють усіма тонкощами кондитерської майстерності, і завдяки цьому, ви завжди можете замовити чудовий торт на своє свято.

Наші торти на замовлення – це вищий ступінь прояву професіоналізму кондитерів. Рецептури наших виробів чудові. Це завжди найніжніші бісквіти, просочені за всіма правилами, які просто таять у роті. Це завжди свіжі і різноманітні креми для самих різних цілей, які перетворюють кожен торт на замовлення в справжнє задоволення і насолоду. Це розкішні начинки, які ви можете вибрати самі для свого торта із запропонованих нами варіантів, враховуючи смаки і переваги того, кому цей торт призначається. Наші торти на замовлення-це смачно, якісно і недорого.

Мабуть, найцікавіша тема-це тематика кондитерських виробів. Завжди в наших каталогах для Вас запропоновані тільки найкращі тематичні торти, а також капкейки і тістечка в самих різних інтерпретаціях і композиціях. Якщо ви не знайшли серед наших варіантів свій, то можете надіслати нам особливе фото торта, і ми виконаємо його для Вас в найкращому вигляді на замовлення до призначеного терміну.

Кілька слів про кожну категорію тортів…

Дитячі торти-чудові і казкові шедеври, смачні і солодкі, які так чекають діти на свій день народження. Це обов’язковий ритуал в житті кожної дитини, адже задути свічки на торті потрібно неодмінно, щоб збулися найзаповітніші бажання. Дитячі торти на замовлення зазвичай виготовляються з мастики, тому що за допомогою неї можна створити будь-який епізод з мультиплікаційного фільму, казки або кіно, повторити будь-якого персонажа з екрану або книги, щоб порадувати маленького іменинника в такий важливий і довгоочікуваний для нього день. Торти із зображенням улюблених героїв або торти у вигляді персонажів завжди чарівні і чудові, перегорніть каталог «дитячі торти» і виберіть свій варіант. Дитячий торт цифра також вельми популярний. Його відрізняє лише незвичайна форма, яка може бути прикрашена, як і інші торти на замовлення для дітей СПб.