Складність виготовлення сайтів залежить від типу ресурсу. Наприклад, одностранічнікі не вимагають складних програмних рішень, але основний акцент зміщується на етапи дизайну і контенту, а ось для seo.ua вирішальну роль відіграє функціонал і інтеграція з різними сервісами. Щоб краще розуміти особливості, розглянемо основні типи web-проектів.

Інтернет-магазин. Складний багатосторінковий сайт, відмінні риси якого в тому, що він інтегрований з системами оплати. З його допомогою можна здійснювати повноцінну онлайн-торгівлю.
Корпоративний сайт. Офіційний сайт компанії, який виконує відразу кілька важливих функцій: залучення клієнтів, розширення охоплення бренду, формування іміджу. Особлива увага тут приділяється дизайну.
Індивідуальний проект. Сайт, який виконує ряд завдань відразу декількох типів веб-ресурсу. Він може продавати, інформувати, формувати імідж, презентувати продукт або бренд, збирати заявки і виступати засобом спілкування між користувачами одночасно, причому це далеко не все. Такі проекти не обмежені стандартним набором функцій, а тому для їх створення потрібні найдосвідченіші і талановиті розробники.