У шаленому ритмі життя великих міст в певний момент починаєш замислюватися: а чи не відходить в гонитві за чимось миттєвим на другий план саме життя? У великих містах сама атмосфера видавлює людини із стану спокою в сувору реальність. І про комфорт думати вже не залишається ні сил, ні бажання. Адже комфортце саме те, що необхідно кожному, щоб бути посправжньому щасливим, по-настоящему комфортная жизнь в Броварах в ЖК «Лесной квартал» доступна каждому!.

Коли ми говоримо про комфорт, в першу чергу згадується рідний дім, де завжди відчуваєш себе тепло і затишно. Рідне вогнищесвоєрідний символ заспокоєння, лікує дух і дає відпочинок тілу. І чим більш затишний будиноктим більше привязываешься до нього, тим швидше відновлюєшся після трудового дня і життєвих перипетій. Саме тому багато жителів великих міст перебираються в більш маленькі, спокійні містечка, де сама атмосфера розташовує до відпочинку.

Особливо яскраво помітна така тенденція в Києві. Шум, суєту, загазованість повітря і божевільний трафік столиці можуть витримати далеко не всі. І мешканці Києва все частіше звертають погляди в бік містсупутників, де з кожним роком будується все більше нового, якісного житла. Тільки за останні півроку забудовники Київської області наростили темпи зведення нового житла майже на 15%. І експерти в області будівництва прогнозують подальше їх зростання, аж до рекордних показників 20072008 років.

Одним з найбільш популярних місць, куди перебираються жителі Києва, останнім часом вважається місто Бровари. Споруджуваний там «Лісовий квартал», за відгуками, вже зараз став своєрідним острівцем порятунку» для втомлених від мегаполісів людей. Що ж являє собою це місце і чому інвестори віддають перевагу саме йому? Є кілька причин, які жителі Броварів та «Лісового кварталу» згадують на форумах інвесторів.

Перше, що приваблює в «Лісовому кварталі» — його територіальне розташування. Бровари по праву вважаються одним з найбільш комфортних містсупутників столиці. Тут добре розвинена інфраструктура, а грамотне планування житлових районів робить повсякденне життя зручною і комфортною. Також Бровари, як мешканці Лісового кварталу» зазначають у відгуках, знаходяться зовсім недалеко від Києва. За словами мешканців ЖК, до станції метро «Лісова» легко і зручно добиратися на авто чи громадському транспорті сучасної шестисмуговій трасі. Дорога зазвичай займає близько 15 хвилин.

Похвали заслуговує не тільки вдале розташування і екологія Броварів. «Лісовий квартал» «в ціні» у відвідувачів форумів про нерухомість також завдяки сучасному підходу до будівництва. Секрет успіху «Лісового кварталу» простий і надійний: монолітнокаркасний тип конструкцій та будівництво з використанням екологічно чистих матеріалів. Також інвестори відзначають сучасний дизайн, грамотне облаштування території РК і безліч цікавих технічних рішень. Серед них особливо виділяється автономна котельня, яка дозволяє інвесторам не турбуватися про залежності від міських комунальних мереж, адже завдяки цьому в квартирах завжди є гаряча вода і опалення.

В обговореннях будується в Броварах «Лісового кварталу» виділяють ще одне важливе питанняціни на квартири. У відгуках їх часто порівнюють з цінами на столичному ринку, і тут «Лісовий квартал», безумовно, виглядає куди більш переважно. Нерухомість в передмістях Києва (в тому числі в Броварах і Лісовому кварталі») в своїй ціні, за відгуками, не має націнки за «столичності». Це дозволяє інвесторам не переплачувати за статус житла при покупці квартири, оплачуючи виключно його якість. Також на форумах інвестори згадують можливість оформлення розстрочки у відділі продажів компаніїзабудовника «Альянс Новобуд».

Оцінюючи відгуки потенційних інвесторів і тих, хто вже придбав житло в Лісовому кварталі», можна побачити дуже важливу для ринку нерухомості тенденцію. Інвестори все більше тяжіють до якості життя і вибирають для неї тільки найкраще, відмовляючись задовольнятися малим. Можна не сумніватися, що з купівлею квартири в Лісовому кварталі» для кожної родини також настане новий, позитивний етапкомфортне життя і отримання від неї максимального задоволення.