коли ваш вибір — керамічна продукція, що добре зарекомендувала себе на сучасному ринку аналогічних товарів, кращий варіант — купити плитку Bestile. Цю кераміку відрізняє особливий стиль, який не втрачається ні в якому інтер’єрі. Вона здатна звеличувати нові відтінки в приміщення і довгорадувати своєю якістю господарів. У нас Плитка для ванной Bestile.

Інформація про виробника та його продукції
Фабрика Bestile територіально розташована в Іспанії. Випускає плитку з 1997 року. Виробництво йде в ногу з часом. Тому на фабриці застосовується технологія цифрового друку.

Це іспанське виробництво стало одним з перших, де неачали випуск плиток з імітацією натуральних матеріаалів. На даний момент є багатий калейдоскоп вибору, по малюнку і текстурі схожий на гальку і камінь. Є вироби-аналоги цегли і паркету, мармуру і мозаїки. Є різновиди, легко поєднувані з дерев’яними елементами в інтер’єрі і будові (меблі, сходи, перегородки, балки).

Всі вироби гармонують як з класичним стилем, так і ультрасучасним і навіть модерном. Вибираючи цю кераміку, ви купуєте елегантність, зведену в ступінь особливої розкоші.

Зважившись вибрати плитку Bestile, відразу помітите, що кожна її деталь відрізняється глибокими насиченими тонами. Вони мають головну властивість-з часом не тьмяніють і не вигоряють.

В асортименті виробництва 2 види кераміки:

настінний;
підлоговий.
А також керамограніт високої якості.

Невисокі ціни кераміки протиставляються високій якості. Навіть критики відгукуються про цю продукцію позитивно, говорячи про чудові характеристики.

Тому купити плитку Bestile може дозволити собі кожен українець.

Асортимент кераміки Bestile
Різноманітність рельєфів і форм від іспанської торгової марки дозволяє представити в інтернет магазині Старкбуд багатий вибір товару, що відрізняється за зовнішнім виглядом.

Плитка Bestile, представлена в каталозі, може бути:

глазурованої;
полуполірованной;
глянсовий;
матовий;
сатинований;
структурований;
рельєфний.