Якщо кролик у вас недавно, то дайте йому час для адаптації — 1,5 — 2,5 тижні. У період адаптації тварина звикає до нової обстановки, що оточує його звукам, до вас. У період адаптації намагайтеся менше турбувати кролика, не робіть різких рухів. Приручати починайте поступово, підходячи до клітки, розмовляйте, давайте щось смачне через прути клітки. Якщо кролику вже є 2,5 місяці, то в раціон можна поступово вводити соковиті корми, можна просовувати через прути клітки невеликий шматочок моркви або яблука. племенные кролики. Якщо кролик не бажає йти в руки, не наполягайте. Коли кролик звикне до навколишнього його обстановці, освоїться, його вже можна випускати на прогулянки, дати можливість познайомитися з навколишнім простором.

«Ласкаво» кролика залежить від деяких факторів — вік, генетика (наскільки ручними були батьки), то, наскільки часто ви берете тварину на руки, навколишня атмосфера — звуки, відносини і спокій в будинку.

Поради та рекомендації по приручення кролика:
— після придбання тварині потрібно дати час для адаптації;
— при спілкуванні з твариною не робіть різких рухів, не заподіювати біль;
— намагайтеся не з’ясовувати з кимось стосунки біля клітки з твариною, голосно лаятися або розмовляти;
— ваші відносини з кроликом починайте поступово, підходячи до клітки розмовляйте з твариною, будьте ласкаві, давайте ласощі;
— коли будете випускати кролика з клітки, сядьте на підлогу, посадіть кролика між ногами або на ноги, гладьте його, якщо кролик довгошерсте, причешіть; дайте можливість трохи відійти, після візьміть в руки, погладьте, відпустіть знову. Кролики люблять, коли їм гладять і чешуть лобик, навіть агресивні кролики при цьому завмирають і розслабляються;

Маленькі кроленята звикають до господаря набагато швидше, ніж дорослі, дорослі, кролики. Купувати кролика можна у віці 2 міс., В цей період кроленят відкидають від матері.