Пеньюар є вільним одягом, який носять жінки в халаті. Класично склалося, що жінки носили пеньюари коли доглядали за волоссям, накладали або видаляли макіяж, або перед тим як лягти спати. Пеньюар, як правило, носять в спальні. Слово «пеньюары» походить від старо французького peignouer. Носити пеньюар, одночасно роблячи макіяж, займаючись зачіскою, зручно, так як жінки можуть бути впевнені, що вони не зашкодять одяг і не залишать на ній плями. Пеньюар можна носити перед сном, проте його не використовують в якості піжами.

Типовий пеньюар зроблений з дуже легкого матеріалу, зазвичай з шифону або аналогічних прозорих матеріалів. Вони можуть бути вишитими або мати гофровані акценти, які покликані підвищити їх статус як білизна, а не перетворювати в утилітарні вироби.

Багато компаній продають нижню білизну в комплекті з відповідним пеньюаром. Незважаючи на це, пеньюар, як правило, носять без нижньої білизни. При виборі пеньюара для себе або когось іншого, зверніть увагу на матеріал виробу. У деяких жінок алергія на синтетичні волокна, а мереживо може викликати свербіж при носінні на шкірі. Перед покупкою обов’язково отримаєте уявлення про типи тканини, які вона любить, кольорах і стилі.