Ручка з логотипом-це один з найбільш недорогих, але ефектних і практичних способів прорекламувати свій бізнес. Звичайна кулькова ручка завжди буде під рукою, вона потрібна як на роботі, так і вдома, її нерідко обов’язково носять в кишені більшість ділових людей, які ведуть переговори і обмінюються інформацією безпосередньо. Тому ручка з лого вашої компанії не тільки буде постійно нагадувати про Ваші послуги, але і стане ефективною рекламою при кожному її використанні так само і для інших людей. У нас найкраща печать на ручках.

Друк на ручках-оригінальний спосіб підкреслити імідж компанії
Нанесення логотипів на ручки входить в спектр основних послуг нашої компанії. Наші фахівці готові створити ручки з логотипом, які стануть корисними не тільки за прямим призначенням, але і для проведення рекламної кампанії.

Друк логотипу на ручках дозволяє створити унікальне фірмове зображення, яке відразу викликає асоціацію з компанією. Але, на відміну від інших рекламних носіїв, цей предмет не нав’язливий, тому не викликає роздратування.

Більш того, ручки є універсальними канцелярськими виробами, які можуть знадобитися в будь-який момент незалежно від місця роботи. А якщо на них нанести логотип компанії, то люди будуть сприймати ручку як практичний і корисний сувенір, який буде ненав’язливо нагадувати про бренд.