Послуги догляду за літніми

Процедури і заходи
Підтримка душевного спокою, здоров’я і обов’язково морального нормального стану знаходиться в літньому віці людини для непомітного прояви присутніх відхилень. Допомога у виконанні різних процедур, з недавнього часу представляють собою певні труднощі. Вирішення багатьох дрібних постійно виникаючих проблем в побуті. Створення гідних необхідних умов для повноцінного життя. Це все забезпечуємо саме ми! Замовте в нашому дом престарелых догляд за літньою людиною!

Що входить до переліку послуг?

Все залежить від існуючих потреб, поточного стану підірваного здоров’я людини, а також його індивідуальних побажань і придбаних особливостей. Так, це може бути надання допомоги по хатній роботі, покупка необхідних продуктів, надання допомоги в самостійному обслуговуванні, виконання різних маніпуляцій і процедур медичного характеру, організація цікавого дозвілля, допомога в приготуванні їжі.

Наші принципи

Дотримання етики. Недуги, що з’явилися відхилення і особливості в поведінці — абсолютно неважлива причина, чому людина стала складним за характером. Важливим є те, що наші професійні медсестри є терплячими, дуже поважними, а також співчутливими.

Обов’язкова гігієна. Прості щодня виконуються маніпуляції стали дуже складними для людини похилого віку? Це досить поширена сьогодні проблема в такій справі, як догляд за людьми похилого віку, яка легко вирішується з нашою допомогою: допомога при купанні, заміна натільної білизни і підгузників, при необхідності клізми — ми обов’язково подбаємо про це.

Контроль здоров’я. В такому віці людина часто забуває приймати лікарські препарати або приймає їх дуже часто? Ми обов’язково простежимо за застосуванням лікарських препаратів строго за вказаною призначенням.

Безпека. Наш персонал дуже уважно стежить за переміщеннями проживають підопічних, адже відомо, яким легким є отримання травми в такому віці і якими важкими і серйозними стають наслідки травмування.

Доручіть нам догляд і турботу про літніх родичів — ми застосуємо весь свій накопичений досвід і отримані знання для того, щоб зробити їх життя щодня спокійною, більш безпечної і затишною.