Якщо ви вже купили лікарняний лист, то перед оплатою, витратьте буквально хвилину для перевірки автентичності!Кращий спосіб-це подивитися наявність на бланку лікарняного листа водяних знаків.
Дуже часто до нас звертаються люди, в поспіху купили лікарняний лист або мед. довідку, і ніяк не перевіривши їх перед покупкою, віддають за місцем вимоги і в підсумку з’ясовується, що це не офіційний бланк, А роздрукована на скан. копія.
Щоб перевірити лікарняний лист і упевнитися в його справжності, досить подивитися на нього на просвіт і побачити водяні знаки, Якщо якщо їх немає — це підробка.
Лікарняні листи друкуються на папері з комбінованим водяним знаком (на фото) можна побачити два типи водяних знаків — Темний 1. і світлий 2. Такий папір Купити неможливо! Тому продавці липових лікарняних друкують свої підробки на звичайному папері. Захворіти-завжди неприємно, але вдвічі жахливіше при цьому отримати так необхідний лікарняний або довідку. Адже для цього потрібно сидіти в довгих чергах, проходити регулярні огляди у лікаря, а якщо недуга затягнувся, слід піти на спеціальну комісію, яка і вирішить, належить вам і далі «відсиджуватися» на лікарняному або потрібно вже виходити на роботу. Ми вам допоможимо Оформить больничный лист задним числом.

Коли температура або вірус валить з ніг і необхідно викликати лікаря додому, виявляється, що нинішні терапевти майже не приходять на виклик. Їх потрібно чекати годинами, а іноді і днями. Найчастіше вам порадять записатися і очікувати призначеної дати. Та вже… а що ж сказати на роботі?.

Якщо до вас постукали неприємності, можна вирішити їх просто купивши довідку або лікарняний. Для цього, звертайтеся в нашу компанію. Вже багато людей отримали можливість придбати такі документи і позбавити себе від непотрібних черг, пояснень і очікувань. Ми працюємо виключно згідно із законодавством України.