Насіння соняшнику корисні властивості
Вживаючи в їжу насіння, користь полягає в тому, що потрапляючи в організм людини вітамін Е, в достатній кількості, нейтралізує дію вільних радикалів, які можуть пошкоджувати різні мембрани, мозкові і жиросодержащие клітини. Захищаючи організм від такої дії, вітамін Е, в значній мірі впливає на протизапальний ефект. Це призводить до того, що симптоми астми можуть знижуватися, знижуватися ризик запалення товстої кишки, Зменшуються діабетичні прояви, знижується ризик серцево-судинних ускладнень. Вживаючи в їжу, очищені насіння в сирому вигляді, нормалізується сон, вони допоможуть впоратися зі стресом і депресією. Цей злак, завдяки наявності багатьох вітамінів, попереджає старіння організму, зміцнює імунітет, відновлює окислювально-відновний баланс https://agro-trading.pro/g19584761-semena-podsolnechnika-pod.

Однак, не тільки насіння корисні, продукти переробки рослини, теж мають велику цінність. Отримана в результаті переробки лушпиння від насіння, використовується в якості компостного матеріалу, підстилковий матеріал, а так же, як біопаливо. Соняшниковий шрот і макуха, використовуються як корм худоби. Маючи велику поживну цінність, ця переробка, дозволяє нормалізувати обмінні процеси у худоби, молодняк краще росте, у нього зміцнюється імунітет, поліпшується яйценостность у птахів.

Насіння подсолнуха- цінний і незамінний продукт, який користується великим попитом на світовому ринку. У зв’язку зі збільшенням попиту на цей продукт, збільшується і розмір посівних площ. Відповідно, рентабельність вирощування цієї культури незаперечна.