Уявіть цілком звичайну робочу ситуацію, коли в самих важкопрохідних місцях, звичні для багатьох газонокосарки натикаються на різного роду перешкоди і не мають зовсім ніяких шансів, впоратися зі своїм завданням. Ось тут-то, на допомогу можуть прийти, побутові або професійні, потужні і не дуже,, бензинові та електричні, легкі і розраховані на обробку великих площ, мотокоси від марки STIHL.

Мотокоси Штиль давно стали мрією будь-якого дбайливого господаря, оскільки з упевненістю і легкістю дозволяють виконувати будь-які навіть найскладніші завдання. Марка STIHL продумує до дрібниць комплектацію та оснащення для своїх стоимость мотокосы штиль, а завдяки постійному проведенню інноваційних технічних розробок мотокоси вироблені маркою STIHL забезпечують максимальний комфорт, надійність і головне абсолютну безпеку в роботі.

Наші менеджери допоможуть підібрати вам необхідний інструмент в повній відповідності з вашими потребами. Адже в залежності від потужності встановленого на мотокосах двигуна (від 0,245 кВт і аж до 2,1 кВт), а так само в залежності ріжучого інструменту мотокоса зможе справлятися з самими різними завданнями. Так, наприклад, одна з найпотужніших мотокос STIHL, при цьому оснащена великим ріжучим полотном, з неймовірною легкістю зможе спилювати навіть молодняк і великі чагарники. А припустимо, легка бензокоса з малою потужністю розрахована більшою мірою на малі площі, зайняті виключно травою. Однак з подібною, легкої мотокосою буде дуже комфортно працювати навіть поблизу різних перешкод. З легкими мотокосами ви зможете скошувати траву по краях парканів або газонів, безпосередньо біля кущів або дерев, обкошувати будь доріжки або клумби. І повірте все це без зайвих зусиль!

У будь-якому випадку марка STIHL передбачила абсолютно все. Ми зможемо підібрати для вас коси, які впораються з роботою на великій ділянці з високою травою, або бур’яном, так само як і на ділянці з заростями або невеликими чагарниками. У нас знайдуться і максимально витривалі, маневрені, і потужні інструменти, розроблені для найрізноманітніших завдань.

Вам достатньо буде пояснити нам ваші потреби, і ми зможемо швидко підібрати для вас правильний інструмент і необхідну ріжучу гарнітуру для нього. Обслуговуючий персонал в нашому спеціалізованому магазині з радістю допоможе Вам зробити максимально правильний вибір.