Якщо пред’являти до сорбенту вимоги максимальної універсальності, високої швидкості вбирання, великої сорбційної ємності і малої десорбції, то ми стикаємося з проблемою вибору.

Кращий нафтовий сорбент повинен легко наноситися шанцевим інструментом або розпилювачем, прекрасно працювати на твердій і водній поверхні, зручно збиратися, легко утилізуватися, і не завдавати шкоди екології. Детальніше на larn32.ru.

«Ньюсорб ® » — це кращий сорбент, максимально повно поєднує в собі всі вище перераховані переваги, традиційно застосовується для збору нафти, нафтопродуктів і технічних рідин з твердої і водної поверхні, однаково ефективний при будь-яких погодних умовах.

Сорбент «Ньюсорб ® » виготовляється з екологічно чистої природної сировини – сфагнового торфу.
Для додання сорбенту потрібних властивостей, в процесі виробництва в певних пропорціях змішуються торф низького і середнього ступеня розкладання. Торф низького ступеня розкладання має високу швидкість вбирання, а торф середнього ступеня розкладання відповідає за високу сорбційну ємність, що в підсумку надає майбутньому сорбенту високі технічні характеристики.
Готова сировина піддається спеціальній термічній обробці, при якій відбувається опарафініваніе частинок торфу і придбання гідрофобних властивостей, що забезпечують довготривалу плавучість сорбенту.

В силу популярності торф’яних сорбентів нашою компанією були розроблені: спеціальний шанцевий інструмент — для зручності нанесення і збору, для механізації-розпилювач сорбенту «АРС «і збирач сорбенту» АСС«, і для утилізації відпрацьованого сорбенту – установка»Факел-60».