Виробник наносить на новий автомобіль в якості захисту кілька шарів грунтовки, фарби, лаку. Але вже через 3 роки експлуатації на кузові можуть утворитися до двохсот місць корозії. Пошкоджений метал при цьому насилу підлягає відновленню. Виробники автомобілів, розуміючи всі нюанси, успішно їх усувають, вибираючи якісні багатошарові лакофарбові покриття. Автолак є кращим вибором, якщо автомобіль необхідно захистити від корозії. У нас найкращій лак автомобильный.

Лаки: надійність і якість

Надати автомобілю гарний зовнішній вигляд можливо фарбуванням або покриттям лаком. Автомобільний лак захистить метал корпусу від корозії на сколах, тріщинах. Правильно підібраний лак для авто від провідних світових брендів усуне проблеми корозії, захистить поверхні, додасть гарний вигляд автомобілю.

Головні показники якості лакофарбових покриттів, якими завжди керується наша компанія:

· Зовнішні покриття повинні мати ідеально гладку поверхню, яка відштовхне бруд, пил, дрібних мошок.

· Плівка з нанесеного лаку повинна бути еластичною, вологостійкої і газоустойчивой. Виключати лінійне розширення металу кузова і деталей при змінах атмосферних температур. Бути здатною протистояти удару каменів та інших автомобілів, фізичному тертю при експлуатації.

· Якісне лакове покриття не може швидко старіти і тріскатися від легких навантажень. Лак зобов’язаний мати гарний вигляд при будь-якому освітленні автомобіля.

* Лакофарбове покриття повинно бути тільки відомої торгової марки, а значить, відповідати кращим світовим стандартам.

Технологічні особливості лакових покриттів

Лаки розрізняються рецептурою, складом, молекулярною структурою. Їх хімічний склад різний. Лаки для автомобілів виробляють кілька відомих хімічних концернів. Каталог виробників і видів лаків автомобільних доступний в нашому інтернет-магазині. По кожній позиції вас проконсультує наш менеджер. При виборі марки лаку потрібно врахувати безліч особливостей, включаючи професійне нанесення і попередню обробку кузова.

Маркування лаків від виробників: UHS, HS, MS. У каталозі нашого інтернет-магазину є в наявності кілька позицій експрес-лаків, які мають ряд переваг у порівнянні зі звичайними лаками.