З тих часів, як людина стала людиною, він намагається зробити умови свого життя все більш комфортними. Для цього він будує собі житло, захищаючи свій організм від несприятливих погодних умов. У холодну пору року ми наші будинки обогреваем, а в спеку — охолоджуємо. Адже тільки в комфортних умовах людина може повністю віддатися улюбленій роботі в офісі або іншому приміщенні, після чого зняти втому в домашніх умовах. У наш час традиційно комфорт в закритих просторах забезпечують кондиціонери. Як же підібрати пристрій? Що треба знати? Вибір найкращого і оптимального рішення по створенню комфортного клімату для конкретного приміщення — це завдання комплексне і залежить від декількох факторів.

Попередньо необхідно визначитися, потрібно Вам лише охолодження, або ж обігрів і вентиляція, забезпечення необхідного рівня вологи в повітрі — це теж необхідні функції. Скільки система кондиціонування повинна обслуговувати кімнат? Для кондиціонування однієї кімнати досить звичайної спліт-системи. Термін спліт-система походить від англійського split- «розділяти». климатическая техника новости. Пристрій складається з двох окремих блоків: зовнішнього, компресорно-конденсатор агрегату, який встановлюється зовні, наприклад на даху або фасаді будівлі, і внутрішнього (випарного), розташованого усередині приміщення.

Якщо важлива погода в домі (офісі, магазині, і т.п.) у всіх кімнатах, то Вам треба зупинити вибір на спліт-системи, яка передбачає використання від двох і більше внутрішніх блоків. Важливо і те, для якого приміщення призначений кондиціонер, толі це житлова кімната: вітальня або спальня; або НЕ житлова: офіс або магазин. При розрахунку потужності пристрою береться до уваги площа приміщення, що обслуговується, кількість що знаходяться в не людей, скільки тут розміщено приладів, що виділяють тепло і т.д.

Вибір вироби з дуже великою потужністю призведе до невиправданих витрат на електроенергію, коливань температури і протягів. У той же час Ви не зможете досягти бажаного результату, якщо потужність кондиціонера буде недостатня. При виборі вироби не пропустіть момент звернути увагу на стійкість обладнання зовнішнього блоку до впливу погодних факторів. Це вплине на довговічність установки. Для того, щоб мати уявлення про продукцію, яку пропонує на ринку, пропонуємо розглянути деякі приклади.