Силіконові килимки-корисний Кондитерський інвентар, за допомогою якого можна успішно вирішувати найрізноманітніші завдання. Вони потрібні для випікання найтоншого печива і коржів, замісу, розкочування тіста, заморожування кондитерських виробів і фруктів, нанесення малюнка на мастику (для цього використовують рельєфні силіконові килимки). У нас найкращій Килимок силіконовий.

Силіконові килимки: основні переваги
Простий догляд
Силіконові килимки зручно мити (в тому числі і в посудомийній машині), оскільки вони зносостійкі, на них комфортно працювати. Вони не займають занадто багато місця на кухні: їх можна зберігати, згорнувши в рулон.

Комфортне використання
Кондитерський інвентар, створений з цього матеріалу, досить практичний. У нього є чудова властивість-відсутність прилипання, а це означає, що розгортати на ньому тісто — суцільне задоволення. Більш того, на його поверхні може бути нанесена зручна розмітка, яка допоможе випікати коржі однакового розміру. Тому силіконові килимки істотно полегшать і спростять процес готування.

Їх можна використовувати замість пергаменту, пекарської паперу і подібного. Досить тільки розташувати силіконові килимки на решітці або деку. В результаті вдасться отримати кулінарні вироби, які б були рівномірно пропечені: силікон сприяє рівномірному впливу тепла.

Також цей інвентар підходить і для фіксування мисок та інших ємностей, призначених для змішування, натирання або збивання.