Сьогодні на піку популярності серед брекет-систем, використовуваних для корекції неправильного прикусу, знаходяться «невидимі конструкції». До числа таких можна віднести і керамічні брекети з білою дугою, які по ефективності нічим не відрізняються від своїх металевих аналогів. Єдиною відмінністю є те, що дуга покривається білою емаллю, щоб бути менш помітною на зубах.
Переваги білих брекетів:
Естетичність. Колір брекетів зливається з природним кольором зубів, за рахунок чого конструкція стає
практично непомітною.
Зручність при носінні. Чи не страждає вимова мови, брекети не заважають прийому їжі.
Короткий термін адаптації. Завдяки виготовленню конструкції з урахуванням індивідуальних особливостей
пацієнт швидко звикає до чужорідного об’єкту.
Міцна фіксація.
Гіпоалергенний матеріал.
Не піддаються ефекту фарбування, тому немає обмежень в продуктах харчування (особливо це стосується дорогих конструкцій).
Простота догляду.
Установка керамічних брекетів
На першому етапі лікар стандартно усуває всі наявні в ротовій порожнині запальні захворювання, здійснює чистку зубів. Другий етап включає в себе розробку плану лікування. Для цього роблять панорамний і рентгенівський знімки, визначаються з термінами і вартістю лікування.
Далі слідує безпосередньо установка конструкції. На кожен зуб приклеюється окремі брекети, які з’єднуються дугою, що проходить через пази. Дуга має так звану «пам’ять форми», тому з часом приймає свою початкову форму, одночасно вирівнюючи зуби. Важливо вибрати досвідченого професіонала, так як процес установки вимагає певної майстерності, тому ми пропонуємо зайти на на наш сайт https://nanoclinic.com.ua/service/ispravlenie-prikusa-i-vyiravnivanie-zubnogo-ryada/ і звернутися до справді кваліфікованих фахівців.
Однак, лікування на цьому не закінчується. Надалі обов’язково необхідно систематично відвідувати ортодонта для контролю лікувального процесу і заміни дуги.
Догляд за брекетами
До гігієни порожнини рота при носінні брекетів пред’являються особливі вимоги, так як недбале ставлення до цього може призвести до розвитку карієсу і дострокового відкликання брекетів. Щоб надалі не довелося починати лікування дефектів прикусу заново, слід виконувати такі рекомендації.
Чищення зубів потрібно здійснювати після кожного прийому їжі і спеціальною щіткою V-подібної форми. Щоб обробити зубну поверхню під дугою і між зубами, відмінно підійде йоржик. З проблемою застрявання їжі між зубами впорається зубна нитка. Після їжі рекомендується застосовувати ополіскувач.
У раціоні необхідно виключити тверді і солодкі продукти, а також рідини з великою різницею температур (занадто гарячу або дуже холодну).