Дрібний ремонт, серйозні ремонтні роботи, будівництво або побутова необхідність вирішити ці проблеми допоможуть електроінструменти. Джерело живлення — електрична мережа або акумулятор.

Придбати якісні електроінструменти в Україні зарекомендували себе на світовому ринку брендів можна в інтернет-магазині MOYO. У каталозі на сайті компанії ви знайдете широкий асортимент товарів хорошої якості за доступною вартістю з докладним описом і технічними характеристиками. Визначитися з вибором вам допоможуть досвідчені консультанти фірми. Найкращій магазин электроинструмента.

Для чого застосовуються електроінструменти
Область застосування інструментів досить велика:

різання;
шліфування;
приклеювання;
свердління;
полірування;
зняття лакофарбового покриття;
фарбування;
загортання і відвертання кріплення.
З застосуванням електроінструментів знижуються трудовитрати і підвищується якість виконуваних робіт.

Залежно від сфери застосування та інтенсивності навантажень Електричні інструменти поділяють на дві групи:

Побутовий. Інструмент цієї групи призначений для періодичного використання з невисокими навантаженнями (наприклад, для ручної збірки меблів, вгвинчування шурупів). Використовувати його можна не більше 4 годин на день. Через кожні 15-30 хвилин роботи його необхідно відключати на такий же час.
Професійний. Призначені для роботи в інтенсивному режимі тривалий (іноді протягом доби) час. Всі вузли інструменту розраховані на важкі навантаження.
Види за типом електроживлення:

Мережний. Живлення від мережі змінного струму. Зручний для використання в місцях з безперебійним електропостачанням.
Акумуляторний. Представляє ряд зручностей: можливість роботи в місцях, де немає електропостачання; немає электрошнуров, що заважають при роботі; працювати їм можна в будь-якому місці, наприклад в салоні автомобіля. Має ряд особливостей: нетривалий час роботи без підзарядки, необхідність постійного використання, щоб уникнути виходу з ладу акумулятора, висока ціна.