Ми розповімо, як найкраще підібрати игровые наушники.

З кожним днем з’являється безліч нових гаджетів і аксесуарів до них, а старі постійно вдосконалюються. Серед найбільш поширених і незамінних доповнень можна виділити навушники. Окрема категорія-геймерські навушники. Ми підскажемо, як підібрати игровые наушники до 4000. Ми використовуємо їх для прослуховування музики по дорозі на навчання або роботу, дивимося фільми в дорозі, і граємо вдома. Стильні моделі відмінно доповнюють образ.

Якщо ви хочете повністю «зануритися» в атмосферу улюблених ігор і зробити так, щоб вас нічого не відволікало, тоді варто купити ігрові навушники. Бренди Razer, Xiaomi, Sony, HyperX, Cougar, Asus, GamePro вважаються лідерами в цій сфері за рахунок широкого асортименту, надійності матеріалів, а також інноваційних технологій.

Як вибрати ігрові навушники?
Перше, на що варто звернути увагу при покупці навушників – це тип підключення.

Стандартні провідні моделі підключаються до комп’ютера або ноутбука за допомогою шнурів через спеціальний роз’єм.
Бездротові ж ігрові навушники працюють по Bluetooth (радіус підключення 10 метрів) і не обмежують рухів.
Також необхідно враховувати вид аксесуара. В основному ігрові навушники-повнорозмірні, хоча зустрічаються і вакуумні Вкладиші. Накладні пристрої краще ізолюють від зовнішнього шуму, а також створюють об’ємний звук.

Очевидно, що потрібно враховувати також виробника, віддаючи переваги перевіреним фільмам. Не останню роль тут відіграє і ціна. Тут варто орієнтуватися на власні можливості і переваги. Розвиток ігрової індустрії відбувається швидкими темпами. І якщо ще років 10 тому абсолютним щастям вважалося мати приставку для телевізора, то сьогодні вимоги гравців стали значно серйозніше. Щоб повністю зануритися в гру і з максимальною реалістичністю сприймати епізоди з монітора ПК, вже недостатньо потужного ноутбука або комп’ютера. Важливим аксесуаром для швидкого занурення у віртуальну реальність є геймерські навушники. Що це за гарнітура і як вона працює? Про це далі в статті.

Що таке геймерські навушники і їх відмінність від звичайної гарнітури
Вже по самій назві зрозуміло, що в таких пристроях продумана кожна дрібниця для якісного відтворення звуку, враховані особливості різних ігрових періодів. Геймерські навушники з мікрофоном мають діапазони частот, налаштованих саме на ігрові майданчики. Найчастіше такі моделі кріпляться на голові користувача за допомогою м’якого наголов’я, яке не створює дискомфорту при тривалому використанні аксесуара.

Якість відтвореного звуку це головна відмінність між звичайною гарнітурою і навушниками для геймерів з мікрофоном. В останніх високі частоти передачі звукової хвилі і баси відрегульовані саме під віртуальний світ, тобто, орієнтовані на розташування і позиціонування противника в грі.

Знайомство з основними критеріями вибору перед покупкою навушників ігрових для комп’ютера
Важлива характеристика ігрової гарнітури з мікрофоном ергономічність. Вибираючи серед величезного асортименту різних моделей, зверніть увагу на аксесуари, які не займають багато місця, мають спеціальні підставки для зберігання і док-станції. Вивчаючи питання ергономіки гарнітури для ПК, варто більш детально зупинитися на такому параметрі, як тип підключення до джерела звуку.

Провідні моделі непоганий варіант, який дуже довго утримував першість серед всіх типів і видів навушників. Але сьогодні його актуальність потроху зменшується, і пов’язано це з залежністю від довжини шнура. Оптимальна довжина повинна бути не менше 2-3 м, інакше така ігрова гарнітура істотно обмежить рухи гравця. Бажано, щоб дроти мали надійне обплетення, яке захистить їх від перелому при сильному перегині або попаданні під колеса крісла тощо.
Бездротові навушники прекрасне рішення для сучасного геймера, який не бажає обмежувати свої можливості довжиною шнура навушників. Сигнал передається дистанційно через вбудований блютуз-модуль, радіоканал або інфрачервоний датчик. Бездротові ігрові навушники з мікрофоном відрізняються більшою функціональністю, ніж аналоги з підключенням через дроти.