З тих пір як світ побачив сліпучу Мерлін Монро з її не менше сліпучою посмішкою, процедура отбеливание зубов в Алматы з’явилася в списку бажань усіх світських дам. Та й кавалерів теж. Таку усмішку «Білосніжки» хотіли отримати все. І зараз така процедура цілком доступна кожному. Все залежить тільки від ваших фінансових можливостей.

Ось тільки прямих медичних показань до відбілювання зубів не існує. Самим лояльним методом є натуральний механічний. Суть його в тому, що на поверхню зубів направляється струмінь води з содою під високим тиском. В ході такої процедури змивається наліт, видаляється зубний камінь, а зуб дійсно стає біліше.

Ось тільки після будь-якого виду відбілювання, рано чи пізно, неприємний жовтий відтінок може повернутися. І якщо ви все-таки хочете освітлити свою посмішку на кілька тонів, то доведеться набратися терпіння. Процедура цей не миттєва, її доведеться робити в декілька заходів. Все одно, що не вийде з першого разу перефарбувати справжню брюнетку в попелясту блондинку. Та й завзятим любителям сигарет і кави з чаєм повинно бути теж зрозуміло, що доведеться попітніти над білизною вашої посмішки.