Автовыкуп Киев

Мій колишній начальник розповідав якось історію. Вирішив поміняти свій старий «Пасат» на щось більш представницький. Оголошення розмістив в Інтернеті, автовыкуп Киев. Поставив непугающую ціну таку ж, як і в інших.
Минув тиждень – дзвінків немає. Він знизив суму буквально на 2-3%. Але люди не дзвонили. Потім ще трохи знизив і ще. Треба сказати, що начальник якраз у ті роки добре піднявся – гроші на нову марку у нього були. А своє авто він збував лише тому, що ставити його було нікуди.
Але повернемося до історії про те, як правильно продати автомобіль. Начальник ринувся у наступ. Знизив ціну в два рази. «Пасат» тепер коштував, як і розбиті «товариші», що продаються на запчастини. І дзвінки пішли! Він розповідав, що в перші 15 хвилин після публикації йому зателефонували п’ять чоловік! І перші питання у них були: «Не помилився, браток? Чого так дешево?»
Серед покупців виникла конкуренція. Мужики почали торгуватися вгору – тобто не знижували, а підвищували ціну. Начальник, не будь дурнем, всім телефонував казав – мені вже пообіцяли на 3, 5, 8 тисяч більше. Багатьох несподіване підвищення ціни не зупиняло – і вони накидали ще 2-3 тисячі. Продав він пасат за ціну, трохи нижче ринкової.