2002-й рік Арт лайф стає переможцем конкурсу»1000 кращих підприємств Росії». Починає формуватися корпорація. З’являються підприємства: Арт лайф-Техно, для виробництва необхідного обладнання, Арт лайф-Флора в Гірському Алтаї для заготівлі сировини. Детальніше на https://artlife-club.com.ua/zaschita-immuniteta.

2003-й рік Арт лайф відкриває виробничо-експериментальну лабораторію-майданчик для впровадження новітніх технологій, дослідження властивостей біологічно активних речовин і створення на їх основі нової продукції. Технічна оснащеність лабораторії і професіоналізм її співробітників відповідають рівню невеликого науково-дослідного інституту.

2004-й рік Арт лайф удосконалює і розширює асортимент продуктів функціонального харчування, збагачених вітамінно-мінеральними комплексами. Компанія стає кращою на регіональній спеціалізованій виставці-ярмарку»Здорове харчування». В асортименті з’являються продукти швидкого приготування.

2005-й рік Арт лайф відіграє важливу роль в економічному розвитку регіону. Активна участь компанії у виставці» Торгово-економічна місія Томської області в уряді міста Москви » стала вирішальним аргументом на користь отримання Томською областю статусу особливої економічної зони техніко-впроваджувального типу.

2006-й рік Арт лайф відкриває виробництво на Україні. Проходить сертифікацію за системою якості та безпеки HACCP, яка визнана у всьому світі, як найбільш ефективна система забезпечення максимальної безпеки продукції. Активно розвивається система корпоративних заходів.

2007-й рік Арт лайф запускає перший в Росії завод з виробництва твердих желатинових капсул. Компанія запускає серію елітних продуктів на основі інноваційних технологій.

2008-й рік Арт лайф отримує фармліцензію та сертифікат відповідності системи менеджменту якості безпеки харчової промисловості ISO 22000: 2005. Відкриває склад в Казахстані і офіс в Індії.

2009-й рік проведений і успішно поширюється стратегічний інноваційний продукт Арт лайф для корекції фігури «Health & Body Control», симптом-гелі, білково-злаковий і пробіотичний коктейлі. Розширюється географія партнерської мережі Арт лайф. Для більш ефективної роботи на території країн Євросоюзу компанія відкриває ПІДПРИЄМСТВО «Арт лайф-Європа»з представництвом в столиці Латвії р. Рига.