Ви отримаєте гроші назад, якщо отриманий Вами товар не відповідає опису або не був доставлений протягом періоду захисту покупця. Ви отримаєте повернення протягом 15 днів після розгляду вашої заявки. 1. Зв’яжіться з продавцом2. Подайте заявку на возврат3. Отримайте гроші протягом 15 днівзайдіть в історію замовлень і виберіть товар. Обговоріть проблему з продавцем і спробуйте знайти рішення.Якщо ви не можете прийти до угоди з продавцем, просто подайте заявку на повернення, відкривши спір на сторінку замовлення. Зробіть це протягом 15 днів з моменту отримання замовлення.Більшість продавців повернуть ваші гроші через 15 днів. Якщо цього не сталося, зв’яжіться з AliExpress зі сторінки деталей замовлення, щоб загострити спір. Також у нас присютне aliexpress search.
Місцевий повернення знайдете значок «місцевий повернення» на сторінці C інформацією про товар, якщо продавець надає дану послугу. Протягом 15 днів від дати отримання замовлення, ви можете вирішити, чи хочете ви залишити товар або повернути його без пояснень. Ви зможете зробити це швидко і просто:Просто• Ви можете повернути товари без пояснень на один з наших місцевих складів, якщо вони не були використані і перебувають у своєму первісному стані, а також зберегли оригінальну упаковку, етикетку і т. д.• Вкажіть «Простий місцевий повернення» в якості причини.Швидко• Ви отримаєте грошовий повернення на ваш рахунок протягом 7 днів .* Товари залишаться на місцевому складі і не будуть відправлені назад в Китай.Вартість доставки при возвратеПокупатель несе витрати по доставці на вказану адресу місцевого складу.
Місцевий возвратВы можете повернути товар безкоштовно протягом 30 днів після отримання замовлення.Кому надається послуга?Продавці вирішують для себе, чи надавати дану послугу і, швидше за все, вони зроблять це, якщо вони є можливість використовувати склад, розташований у вашій країні. Послуга надається тільки покупцям в Італії.