Попередження! Ми не рекомендуємо мити вікна самостійно, якщо ви не живете в приватному 1-2-поверховому будинку. Якщо ви живете в багатоповерховому будинку або навіть в коричневому камені, робота з вікнами небезпечна не тільки для вашого здоров’я, але і для людей, які йдуть по вулиці під вами. У нас найкраща вакансія window washing nyc. Дуже часто вікна і екрани мають погану форму і при неправильному відкритті можуть тріснути і / або впасти з рами. Те ж саме стосується інструментів у ваших руках.

Чистячи вікна в своєму будинку самостійно або дозволяючи непрофесіоналові зробити це за вас-ви піддаєте себе необмеженому ризику!

Крім того-час це гроші. Ви будете мити вікна як мінімум в 3-5 разів повільніше, ніж найповільніший професійний очищувач вікон. Подумайте про вартість вашого часу і порівняйте її з вартістю професійної послуги з миття вікон. Це безпрограшна ситуація, гарантовано. БУДЬ ЛАСКА, НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО СЕБЕ! Мийка вікон за своєю природою небезпечна. Використання професійної служби очищення вікон має важливе значення для громадської безпеки. Крім того, час це гроші.