Для деяких згадка слова «Вулкан» означає «Спок із Зоряного шляху» як назва планети, з якої він прийшов. Для стародавніх римлян Ім’я Вулкан мало інше значення, оскільки він був одним з 12 олімпійських богів, як бог вогню. Він був відомий як майстер ковальської майстерності з виготовлення зброї, прикрас та інших предметів для інших богів на його ковадлі. У нього було дві дружини, однією з яких була Венера, богиня любові і краси. Детальніше на https://vulcanslots-club.com/.

З будинку , відео-слот Vulcan бере шматочки цієї історії і поєднує її з чудовим дизайном, солідним геймплеєм, плюс функціями і прогресивними джекпотами. Це досить насичена ігрова зона, яка заповнює кожен біт екрану 5х3 барабанами, розміщеними в металевій рамі з розплавленим металом, що розділяє кожен барабан. Він грає до 25 виграшних ліній, і вони визначені по обидві сторони сітки барабанів в різнокольорових числах. Кнопки відтворення розташовані вздовж нижньої частини екрана, а індикатори-уздовж верхньої. Крім того, у верхньому положенні знаходяться молодші і великі прогресивні джекпоти і знак гарантії функції.

Маленька страховка
Принадність наявності настроюються виграшних ліній полягає в тому, що на невелику кількість зіграних ліній можна поставити невелику суму. Ліміти на ставки починаються з мінімальної ставки 0,01 за гру на одній лінії, до 0,25 за гру на всіх. У цю гру включена кілька унікальна гарантія характеристик, при якій гра на повних 25 лініях дозволяє гравцям переконатися, що вони отримують можливість зіграти цю функцію після декількох обертань. Ціна за це становить 10-кратну ставку на лінію, а гра на низькому ліміті додасть 0,10 до загальної ставки.

Підніміться до високих лімітних ставок, і це збільшить ставку на лінію до 0,25, тому загальна ставка складе 6,25 плюс х10, що дає 8,75 монет на спін. Слот має відмінний звук тріскачки при натисканні на обертання, а також деякі інші акуратні звуки і анімації для диких і розкиданих символів. Мускулистий Вулкан-стековий дикий чоловік, і він забиває свою ковадло щоразу, коли він закінчує перемогу вздовж лінії, коли він вибиває доданий множник х3.