Сучасні медичні ліжка призначені для догляду за лежачими хворими, інвалідами або престарілими людьми, які, за станом здоров’я, не можуть ходити, перегляньте на сайті http://medmet.ru/medicinskaja-mebel/Krovati-medicinskie. Функціональні медичні ліжка активно використовуються у будинках для престарілих, у післяопераційних палатах лікарень, в травматологічних відділеннях, відділеннях реанімації та пологових будинках, а також при індивідуальному догляді.
До мед ліжок пред’являються чималі вимоги щодо безпеки, функціональності і комфорту http://medmet.ru/medicinskaja-mebel/Krovati-medicinskie/s-mehanicheskim-privodom. Адже зручно повинно бути не тільки пацієнта, але і медперсоналу. Дуже зручно, що більшість багатофункціональних ліжок для хворих оснащені знімними ножними і головними спинками, а також мобільними бічними огорожами Завдяки цьому, доступ до пацієнта і догляд за ним здійснюється без обмежень.
Всі ліжка, представлені в нашому каталозі, мають механічну або електричну регулювання http://medmet.ru/medicinskaja-mebel/Krovati-medicinskie/S-jelektricheskim-privodom. У першому випадку, вам доведеться вручну встановити сектор в потрібне положення і кріпити фіксатор (в деяких випадках досить підкрутити гвинтовий важіль). Електричне регулювання здійснюється за допомогою пульта управління. Якщо хворий здатний рухатися, то управляти положенням медичної ліжка з електроприводом він зможе самостійно.