Стоматологія на Троєщині
Ще зовсім недавно багато людей боялися візитів до стоматолога, вважаючи свої дитячі страхи цілком обґрунтованими. Зубні лікарі минулого століття не особливо церемонилися з маленькими пацієнтами, обмежуючись вирішенням проблем із захворюваннями зубів видаленням. Тому доросле населення несе в собі зачатки фобії при згадці стоматологічної клініки. Але часи змінюються! На зміну радянським методикам прийшли нові європейські технології. Саме це дарує своїм клієнтам наша стоматологія на Троєщині в Києві на проспекті Маяковського, 26 у Деснянському районі.

Наша клініка використовує всі інноваційні технології, які роблять надання стоматологічних послуг безболісним, і в рази скорочують тривалість лікування стоматологічних захворювань. Пацієнти нашої стоматології можуть бути впевнені, що кожна методика лікування в нашій клініці завжди відповідає європейським стандартам. При цьому лікування зубів за допомогою новітніх технологій не впливає на вартість послуг — вона залишається доступною. Ознайомитися з нашими послугами можна на сайте https://stomat-mayak.kiev.ua/ нащі фахівці з радістю вам допоможуть.

Стоматологія на Маяковського на Троєщині пропонує стоматологічні послуги широкого спектру. Клініка знаходиться на проспекті Маяковського, 26 у Деснянському районі. У нас Ви зможете здійснити лікування ротової порожнини різної складності і пройти гігієнічні процедури. Фахівці використовують в роботі якісні натуральні препарати, в складі яких виключно натуральні масла і рослинні екстракти.

Основні стоматологічні послуги на Троєщині в Києві на Маяковського:

Пломбування.
Протезування.
Рентген.
Пародонтологія та лікування ясен.
Відбілювання і ультразвукова чистка.
Видалення.
пломбування
Продовжити життя пошкодженого зуба на довгі роки допоможе його пломбування. Клініка на Троєщині використовує якісні матеріали, що гарантують повну герметизацію каналів. Відвідавши прийом стоматолога на Троєщині в Києві, Ви визначите область зараження карієсом і проблемні ділянки, які потребують лікуванні.

протезування
Наші фахівці пропонують стоматологічні послуги протезування без застосування металу. Завдяки процедурам в нашій клініці вставні коронки матимуть естетичний вигляд.

Рентген
Для установки точного діагнозу і призначення правильної терапії медичний центр пропонує скористатися апаратом рентгена. Це допоможе розглянути будь-яку ділянку ротової порожнини в найдрібніших деталях. При імплантації зубів, перед процедурою обов’язково робиться рентгенівський знімок.

Пародонтологія та лікування ясен
Прийом стоматолога обов’язково включає огляд ясен для виявлення можливих захворювань. Запалення ясен призводить до значного розхитування і випадання зубів. Наші фахівці проведуть точну діагностику пародонтиту і допоможуть впоратися з пародонтологічекімі захворюваннями.

Відбілювання і ультразвукова чистка
Найбільш затребувані послуги нашої клініки — це ультразвукова чистка та відбілювання. Дані процедури допоможуть Вам отримати білосніжну гарну посмішку. Ультразвукове очищення позбавить від нальоту і каменів із збереженням емалі.

видалення
При неможливості лікування зуба терапевтичним шляхом, приймається рішення про його видаленні. Ми підбираємо знеболюючі препарати індивідуально для кожного пацієнта.

Відвідуючи Стоматологію на Маяковського, Ви отримаєте рекомендації досвідчених фахівців по догляду за ротовою порожниною для запобігання хворобам. Ми рекомендуємо для полоскання застосовувати відвари трав, прополіс та інші натуральні компоненти і підбирати максимально якісну і натуральну пасту.