ЗНЯТТЯ порча ТА ЇЇ ВЛАСТИВОСТІ
Зняття порчі потрібно людям, які зазнали негативного впливу потужних окультних ритуалів. Особливість такого негативного впливу полягає в тому, що воно завдає шкоди в будь-якій сфері життя — фізичної, ментальної і духовної. Основний удар припадає на енергетичну оболонку людей, біополе — воно спотворюється і погіршується при контакті з темною магією. Чим сильніше було окультне вплив, тим складніше зняти порчу і гірше наслідки, які необхідно усунути.

Особливість такої чорної магії полягає в тому, що вона накладається виключно усвідомлено, що обумовлює її високу потужність. Для того щоб почала діяти псування проводиться складний ритуал, який включає в себе тривалу підготовку. І це суттєво позначається на силі темної магії — без зняття порчі може навіть наступити смерть людини. При цьому максимальний вплив досягається не відразу, іноді проходять довгі роки, в ході яких темна магія спотворює біополе проклятого.

Снятие порчи може знадобитися, якщо будуть помітні зміни в організмі, які не можна пояснити з точки зору логіки. Найпоширеніший ознака з’явилася псування — це хвороба, лікування якої не дає ніяких результатів. Іноді людина починає відчувати постійний психологічний тиск, погані думки будуть виникати самі собою, свідомість скує постійна туга, нерідко переходить в затяжну депресію.

Зняття порчі необхідно, щоб запобігти в’янення абсолютно здорової людини, так як вилікувати його іншими методами неможливо. Медичні прилади не визначають негативні зміни в організмі, а проклятий тим часом занепадає і в’яне. Якщо ж сили магії не вистачає для смертельних наслідків, то нерідко зустрічаються різкі зміни в характері.