ddми створюємо таке середовище, щоб навчання в школі, було цікавим і пізнавальним для дитячого сприйняття. У нас найкраща школа на английском. Діти з радістю відвідують Atlantic School-так як це початкова школа де активно задіють креативний підхід, критичне мислення, логіка і проектне навчання, і відповідно, демонструють хороші результати.

У школі англійської Atlantic School Ви познайомитеся з інноваційністю, екосвідомістю і креативністю мислення. Наша школа з англійським ухилом узучения мови, об’єднує в навчальному процесі сучасне бачення розвитку світу і формування дитячого інтелекту за допомогою цікавих знань з математики, науки, географії, лінгвістики, арту, логіці, історії, культурології, мистецтву.

У школі, ми дотримуємося особистісного підходу до дитини, тому наша Початкова школа дає можливість відчути дитині особистісне зростання і підтримку з боку викладачів до себе, в спілкуванні і в навчальному процесі, що б дитина відчувала себе комфортно і знав, що його думка важлива для педагогів і друзів.