Наземний салют включає в собі фонтани, імена, водоспади з вогню, вогняні літери, серця, кільця, логотипи і т п.Час показу однієї фігури або логотипу — близько 20 — 40 секунд. Висота — до 10 метрів. Він може стати самостійним шоу або служити гарним початком для інших видів більш високо злітаючих феєрверків. Чудово підходить для весілля, корпоративу, дня народження, презентації, фестивалю. Або місцевості де не можливо робити високий салют. Детальніше на https://piro.od.ua/.

Парковий салют (середньовисотний) злітає на висоту до 70 метрів. Постріли відбуваються з 2-3 і більше точок. Він дуже яскравий, ефектний, вражаючий! Тривалість від 3-х до 7-ми хвилин. Цього більше ніж достатньо для красивого піротехнічного шоу. Для його проведення необхідна вільна площадка розмірів близько 20 метрів, де піротехніка встановлюється на відстані 30-70 метрів від глядачів.

Високий салют припускають зліт залпу на висоту до 200 метрів. Це саме грандіозне видовище і кульмінація феєрверку! Небо виблискує сотнями вогнів і вражає красою! Підходити для будь-яких заходів, особливо для дня міста або подібних масштабних свят. Вимагає підготовки та вільної площадки для встановлення залпових установок.

Музичний салют — це чарівне поєднання звуку і світла! Це не просто салют під музику, а той вид феєрверку, під час якого залпи салюту синхронізуються з тактами музики. Музичні салюти вимагають кропіткої попередньої підготовки і коштують дорожче звичайного салюту. Але враження від музичного феєрверку буде у багато разів яскравіше! Телефонуйте нам, і Вас чекає захоплююча феєрія вогню та музики!