«Поки є попит, буде і пропозиція» – стара істина, на якій побудована вся сучасна економічна система цього світу.
Поки є бажання вживати наркотики, і наркотики, і боротьба з наркотиками повинна вестися, враховуючи цей важливий фактор.
Очевидно, що уряд України здійснює дуже важливі і жорсткі дії по припиненню розповсюдження наркотиків на території нашої держави. Ці дії гідні похвали і поваги до всіх тих, хто бореться з наркотиками. Але боротьба з наркотиками не може вестися тільки силовими методами. Важливий крок у боротьбі з наркотикамице просвітництво суспільства, зокремамолодого покоління http://narkotiknet.com/.
І ось тут виникає питанняяк донести до свідомості людини інформацію, що наркотики не просто згубні, але і несуть із собою величезну кількість проблем для людини, її родини і суспільства в цілому, не кажучи вже про всю сучасну культуру, падіння якої стає все більш очевидним фактом.
Вживання наркотиків у свідомості молодих людей стало чимось нормальним, що не виходить за рамки нормальної поведінки.
Але вживання наркотиківце не нормально, це смертельно небезпечно. Чому у молодих людей стирається грань небезпеки і не спрацьовує механізм самозбереження при розмові про наркотики.
Люди стали менш освіченими, стали гірше вчитися, сприймати інформацію, вік високих технологій все більше і більше поглинає людство, позбавляючи його істинного освіти і розуміння речей, а якщо говорити конкретно, то відбувається загальне падіння моральності людства.