Комплекс нетрадиційних підходів, заснованих на шаманизме, що з’єднують психотерапію і духовне зростання для поліпшення фізичного, психоемоційного та енергетичного стану. Проводяться під вібрації бубна і співаючих чаш для розслаблення і занурення в природне змінений стан свідомості, активації внутрішніх ресурсів організму, збільшення енергетичного потенціалу і наповнення новою енергією підсвідомості, стихій природи і Рода. Частный психолог в Москве на сайті http://www.velichkin.ru/.

Техніки древніх етносів (вібрації бубна, що співає чаші, дихальні практики) і сучасні наукові методи психології (психосинтез, трансактний аналіз, трансперсональна психологія) дозволяють прийти до душевній рівновазі, енергійному, впевненому станом, гармонійним стосункам, матеріального добробуту, звільнення від блоків, стресів, травм, страхів і фобій, родових програм, прийняття своєї самості, з’єднанню з внутрішнім Я, енергіями природи і всесвіту.

На енерго-хвильових практиках не використовуються будь-які елементи поклоніння, підношення, молитов духам і богам, не застосовуються ніякі речовини для входження в транс.

Основний акцент — розкриття внутрішнього потенціалу людини і своєї самості, прояв і реалізація себе у всіх сферах життя.

Синтез глибинних психологічних методів (власні техніки, транзактний аналіз, емоційно-образна терапія, психосинтез, трансперсональна техніки), спрямованих на виявлення і зміна внутрішніх причин негативних емоційних станів, проблем у відносинах, матеріальний достаток, психосоматичних захворювань, духовному зростанні, сценарних рішень, родових (поколенческих) програм та інших складнощів.

Психологічні методи працюють безпосередньо з підсвідомістю, виявляючи і вирішуючи причини проблем у вашому житті. З’єднання методики стародавніх етносів з сучасними методами психотерапії дозволяє проводити ефективну роботу по будь-якій проблемі людини, сім’ї і Рода. Всі вживані методи спрямовані на особистісний і духовне зростання, повноцінність особистості, розкриття Внутрішнього Я, прийняття своєї індивідуальності, гармонізацію відносин в самим собою і з іншими людьми, балансування чоловічої та жіночої енергії, стан довіри, щастя, відкритості, мудрості, відповідальності людини.

Енергетичні та психологічні методи взаємодоповнюють і збагачують один одного.

Консультації проходять у формі бесіди і роботи з образами підсвідомості, при особистій зустрічі в Москві або по скайпу / ватсаппу, телефону.