Знавці кажуть, що жінка, яка знає секрети еротичного масажу і володіє ними, здатна пробудити інтерес до сексу у будь-якого, навіть самого байдужого до любовних ігор чоловіки. Эротический массаж на дому можна заказати на сайті http://эротическиймассаж.kiev.ua.
Леді ж визнають: чуттєве ковзання пальців по зволоженому маслом тілу партнера збуджує обох партнерів, тому еротичний масаж (цілком може перетворитися в яскраву прелюдію перед незабутнім сексом. Тонкощами мистецтва еротичного масажу ми з вами і поділимося.

Обстановка — одна з найважливіших складових еротичного масажу, ефективність якого багато в чому залежить від уміння розслабити партнера. Тому експерти радять створити в кімнаті атмосферу повної інтимності і романтики: закрити штори, запалити дюжину свічок, включити тиху, спокійну музику (підійдуть класика, звуки лісу, шум прибою, інструментальні композиції).
Доповнить картину застелена шовковою білизною ліжко ніжних тонів, недбало усипана по периметру пелюстками квітів.

Важливу роль в мистецтві еротичного масажу грають запахи (про вплив запахів на людину можна прочитати тут). Перед початком таїнства варто запалити аромалампу з декількома краплями ефірного масла троянди, іланг-ілангу, неролі, герані або інших вподобаних ароматів. Тільки не перестарайтеся: тут, як ні в якій іншій ситуації, важливо дотримуватися принципу «краще» не-до-«, ніж« пере- «.

Завчасно придбайте бульбашкою з маслом виноградних кісточок (жожоба, обліпихи або какао), додайте в нього пару крапель улюбленого ефірного масла і вилийте суміш у залізну миску.
Поставте її у ванну з теплою водою і подбайте про те, щоб ваші руки і повітря в кімнаті були прогрітими — адже партнер повинен повністю розслабитися, а не здригатися при кожному дотику ваших холодних пальців.

Помиляється той, хто думає, що еротичний масаж — це виключно ніжні погладжування. Насправді вищий пілотаж — це чергування погладжувань (виконуються кінчиками пальців і всією долонею) з розтираннями (долоні притискаються до тіла досить щільно, щоб можна було зрушувати шкірну складку) і розминання. В останньому випадку м’язи партнера інтенсивно розминаються підставою долоні і середніми фалангами пальців.
Цей прийом перемежовується з охоплюють рухами і легкими пощипування великим і зігнутим вказівним пальцями. Кожна з цих технік повинна тривати близько 5 хвилин. За цей час вдається промасажувати кожен сантиметр руки, ноги або іншій частині тіла.
Завершувати ланцюжок чергування технік найкраще вібруючими рухами (виконуються внутрішньою стороною долоні і кінчиками пальців) — насолода вашого партнера при цьому досягне найвищої точки.