Хто хоч раз відчув на собі всю чарівність Криму, ніколи не забуде цей райський куточок, немов створений для сімейного відпочинку. Поехать в Крым. Поездки на микроавтобусе Харьков Крым и обратно. Лінивий шепіт хвиль під вечірніми зорями, чарівні світанки і заходи, коли море немов покривається найтоншим шовком немислимого рожевого відтінку, неспішні бесіди за келихом ароматного вина в маленькому кафе на набережній … Казка Криму захоплює назавжди. Тут є що подивитися. Величні гори і затишні долини, що призводять в захоплений трепет, палаци і музеї, незабутня архітектура кримських міст, затишно розташувалися між грядою гір і морем, подібно до коштовних каменів в старовинному намисто. Однією з таких перлин є Севастополь — місто, чия королівська краса і славне минуле не залишають байдужим нікого.

Севастополь настільки багатогранний і настільки цікавий, що не закохатися в нього просто неможливо. Дельфінарій, акваріум, Херсонес, Панорама, військово-історичний музей Чорноморського флоту, картинна галерея — це тільки початок того величезного списку місць, які варто відвідати, відпочиваючи в Севастополі з сім’єю. Любителі усамітненого відпочинку можуть вибрати будь-який з численних тихих пляжів, розташованих на захід від міста. Балаклава, Фарос, Ласпі — чарівність великих і маленьких бухт, видовищність таємничих гротів, повітря з ароматом ялівцю і хвої, нереально прозора вода будуть вабити вас знову і знову приїхати сюди на відпочинок.

Пам’ятні місця і музеї Севастополя, його витончені архітектурні будівлі, вигадливий малюнок численних сходів, тепле море — все це пишність гармонійно поєднується з сучасною курортною інфраструктурою. Пансіонати і готелі Севастополя радо пропонують своїм відвідувачам комфортний відпочинок в затишних номерах. Кількість подібних організацій настільки велике, що відпочиваючі часто можна не побачити при виборі найбільш відповідного варіанту. Адже приїжджаючи на курорт, і, тим більше з дітьми, хочеться більшу частину виділеного на відпустку бюджету витратити все-таки на відпочинок: розваги, атракціони, морські прогулянки, захоплюючі екскурсії, смачні обіди та вечері. А адже комфорт, пропонований багатьма будинками відпочинку, варто далеко не дешево. Однак якщо пошуками готелю зайнятися завчасно, можна знайти варіант, що влаштовує вас по всіх параметром.