Цифровий друк на тканині заслуговує на особливу увагу тих, хто займається декоруванням інтер’єрів, а також розміщенням зовнішньої і внутрішньої рекламної та виставкової продукції.

Цифрова Печать на ткани в Киеве. Компания печати представляет печать на ткани. активно виходить на ринки, пов’язані з малотиражних виробництвом предметів інтер’єру, одягу і ексклюзивних фешн-матеріалів.
Нанесення друку на тканину здійснюється двома способами: сублімацією або ультрафіолетовими чорнилом. При сублімації використовується звичайний п’езоструйний широкоформатний принтер і каландрові термопрес. На першому етапі зображення друкується на спеціальній термотрансферного папері і під впливом гарячого преса переноситься на тканину.

Для традиційної сублімації можна використовувати необмежений набір матеріалів. Головне, щоб матеріал для сублімації був білого кольору і не менше, ніж на 70% складався з поліестеру.
Ультрафіолетовий друк — чорнило наносяться на тканину і під впливом УФ променів запечатуються на поверхні. Цей тип друку практично нічим не відрізняється від УФ друку на папері і твердих листових матеріалах. Єдиною відмінністю від сублімації є можливість використання як синтетичних, так і натуральних тканин.
Тканини з УФ печаткою володіють високими практичними властивостями, стійкістю до механічних і температурних впливів, прання і світла.
Компанія «Клевер» пропонує свої послуги фотодруку на тканини і займається виробництвом таких видів продукції:

Штори з фотодруком створюють чудову атмосферу в інтер’єрі, затінюючи приміщення від світла і оберігаючи Ваш спокій під час сну. Портьєри з фотографіями виробляються з блекаута, атласу, креп-сатину, габардину. При цьому Ви можете замовити індивідуальне зображення і необхідні параметри для своїх штор!