Функціональне призначення відбійного молотка — це руйнувати будівлі з твердих матеріалів і не тільки. Інструмент ударної дії, що працює за рахунок зворотно-поступального руху оснастки. В наші дні застосовуються електричні, пневматичні і бензинові відбійні молотки.

Цей інструмент донині має широке застосування. Треба відзначити, що на початку минулого століття Отбойный молоток використовувалися в роботах гірничодобувної промисловості, а також при прокладці тунелів. У підсумку, вони були витіснені більш продуктивним обладнанням.

Відбійний молоток буде незамінний на будівельному майданчику, коли вам необхідно провести демонтаж бетонної основи або будови, розібрати будівлю з цегляною кладкою, виконати отвори в стінах і багато іншого. Найголовніше — щоб роботу з відбійним молотком здійснював людина навчений. Працівник повинен бути знайомий з принципами роботи пристрою — яким чином воно навантажує мережу, в який момент необхідно проводити навантаження на піку, як включати функцію очікування і як правильно закінчувати роботу.

У нашому випадку мова піде про пневматичних відбійних молотках, тому що саме вони представлені в нашому асортименті. Даний інструмент відноситься до категорії поршневий пневмосистеми, оснащеної ударним принципом дії. Також в оснащення входить система розподілу повітря за допомогою клапанів. Таким чином, відбійний молоток приводиться в дію стисненим повітрям, який подається компресором.