Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв на засіданні Вищої ради з реформ, зауважив учасникам заходу, що оперативні заходи цінового контролю не можуть замінити фундаментальних принципів ринкової економіки. Найкращі новости, на нашому порталі.

Для припинення зростання цін потрібні системні заходи

Президент висловив упевненість в тому, що для боротьби зі зростанням цін в країні необхідно вживати заходів системного характеру. Які заходи потрібно вжити в боротьбі зі зростанням цін. Токаєв дає відповідь.

Дивіться також:
Винайшли колесо: учкние з РК пропонують пластик замість гіпсу
Тому формування національної товаропровідної системи є важливою складовою даної роботи. І самі оптово-розподільні центри, і їх діяльність по стандартизації, забезпечення регулярності поставок, повинні стати одним з ключових елементів кооперації виробників, в тому числі і малих. Це особливо важливо для людей, що живуть на селі, які ведуть особисті підсобні господарства. Вони сьогодні слабо залучені в економічний оборот, змушені продавати свою продукцію, як то кажуть,» на корені», з поля. Ще одне завдання мережі ОРЦ-це виключення непотрібних посередників на шляху «від поля до прилавка». Необхідно на ділі підвищити цінову доступність продуктів для населення, — вважає президент.