Перебої з гарячим водопостачанням квартир, неможливість приєднання приватних будинків до централізованого водопроводу робить монтаж бойлера не розкішшю, а життєвою необхідністю. Це пристрій функціонує за принципом нагріву води про запас, для чого оснащується накопичувальним баком, ємність якого може варіюватися від декількох десятків до декількох сотень літрів. На відміну від проточних водонагрівачів, які можуть задовольнити обмежені потреби і обслужити максимум дві точки водорозбору, накопичувальне водогрійне обладнання може забезпечити ГВС будь-якої кількості точок з максимальним споживанням, потрібно лише правильно вибрати обсяг резервуара.
Перш ніж проводити встановлення бойлера в Києві ціна якого безпосередньо залежить від його обсягу, варто по можливості точно розрахувати потребу в гарячій воді, щоб не переплачувати за підігрів зайвої рідини. Цей показник залежить від числа людей, що проживає в будинку або квартирі, їх індивідуальних особливостей споживання, кількості точок водорозбору. Максимально точний розрахунок можна отримати за допомогою вимірювання кількості використовуваної гарячої води в найбільш завантажені години, вранці або ввечері, коли всі члени сім’ї перебувають вдома.
Визначившись з об’ємом, варто перейти до вибору типу накопичувального водонагрівача, так як грамотна установка бойлера можлива тільки з урахуванням всіх факторів, що впливають, найважливішим з яких є наявність доступного джерела енергії.