Завод металоконструкцій Термобуд стандарт спеціалізується на проектуванні, виробництві та монтажі швидкомонтованих будівель з металоконструкцій або залізобетонного каркаса, фасадних та покрівельних енергозберігаючих седвіч-панелей, холодильних і морозильних камер з широким спектром параметрів у відповідності до побажань замовника та усіх діючих норм. У нас металоконструкції для будівництва.

Металоконструкції можуть бути будь-якої складності та конфігурації. І все це з одних рук – проектування металлоконструкції, виробництво, постачання, монтаж. Підприємство засноване в 2005 року і сьогодні займає одне з провідних місць на ринку швидкомонтованих будівель (БМЗ) з металоконструкцій в України. Металоконструкції каркасів будівель від Термобуд стандарт виробляються на власному сучасному обладнанні та відповідають найвищим вимогам якості, що пред’являються до металоконструкцій будівельного призначення.

Фахівці підприємства постійно відслідковують зміни в світових технологіях швидкого каркасного будівництва (БМЗ) і впроваджують їх в життя. Металоконструкції ціна яких оптимальна на ринку, дозволяють значно скоротити термін будівництва об’єктів комерційної нерухомості, таких як овочесховища, спортивні комплекси, автосалони та СТО, склади, виробничі будівлі, торговельні центри тощо. Якісні металоконструкції та каркас змінного перетину дозволяють отримати безопорний проліт до 100 м, що дає можливість підвищити функціональність будівель з металоконструкції.