Продаж чорного і нержавіючого металопрокату. Порізка металопрокату за розмірами замовника. Також здійснюємо рубку листів на гільйотині, вальцювання і згинання труб, листів. Виконуємо токарні роботи, нарізку різьблення, торцювання ітд.
Виготовляємо металоконструкції за кресленнями замовника-каркаси буронабивних паль, ворота, сходи, перила, огорожі та багато іншого.
Розробка креслень КМД на металоконнструкції: траверси монтажні, самозахоплювальні траверси, ферми, балки, ангари прямостінні і арочні, теплиці, Альтанки, будівлі каркасні за кресленнями КМ.
Поставки металопрокату з будь-якої точки світу з подальшим митним очищенням. Ми пропонуємо купить металл. Нержавіючий, кольоровий і чорний металопрокат від провідних європейських виробників сталі таких як ArcelorMittal, ThyssenKrupp і т. д.
Наша металобаза реалізує метал для будівництва в асортименті: арматура А400 (АІІІ) і А500 діаметром 8-50, швелер типорозміром 5-40, балка двотаврова IPE, HEB, HEA, куточок за стандартом EN10056, EN10025, катанка А240, труба безшовна холоднотягнута і гарячекатана, ГОСТ 8732 і ГОСТ 8734, труби ВГП (водогазопровідні).
Реалізуємо металеві труби сталеві великого діаметру 820, 1020, 1420; труби спіралешовні і прямошовні а також Демонтажні з під води і газу.
Круги для машинобудування зі сталей 20, 35, 45 і 40Х; леговані круги з сталей 20ХН3А,30ХГСА, S355J2, ХВГ, Х12МФ.
Трубопровідна арматура: відводи, крани кульові, муфти, з’єднувачі «американка», Фланці, Клапани зворотні.
Металобаза реалізує листовий метал різної товщини і розкрою, лист травлений, лист холоднокатаний, оцинкований лист, некондиція і ГОСТ. Метал листовий для машинобудування ст45 і 65Г, 17Г1С лист ПВЛ (просічно-витяжний лист) і лист рифлений.
Швелер гнутий і гарячекатаний серії ДСТУ3436 і ГОСТ 8240-97.
Реалізуємо Нержавіючий металопрокат: труби, листи, кола.
Ми налагодили відмінні партнерські відносини з великими металургійними компаніями України, Європи та Китаю, розробили, впровадили і успішно використовуємо стратегію невисоких оптових цін.
Грамотний розподіл ресурсів, постійний контроль всіх етапів виконання замовлення, постійна взаємодія з представниками замовника гарантують якісний результат у встановлені терміни.