Згідно з даними досліджень останніх 10 років перші ознаки старіння шкіри обличчя тісно пов’язані зниженням гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота відповідає за еластичність, пружність, щільність і тонус шкіри. Іншими словами зі зниженням цієї кислоти в клітинах шкіри знижуються захисні властивості шкіри, і починається інтенсивне старіння шкіри обличчя. У нас найкращій Медицинский центр Алматы. Причому Алматинський клімат і екологія надають підсилює ефект старіння. У нашому медичному центрі в Алмати, ми використовуємо новітні технології по відновленню вмісту в клітинах гіалуронової кислоти і як наслідок омолодженню шкіри обличчя за допомогою біоревіталізації.

Перелік застосовуваних препаратів:
Teossyal- – Швейцарія)
IAL-system, Achyal (Франція),
Surgilift (Франція),
Juveilift (Франція),
Stylage та ін.. — це унікальні мезотерапевтичні препарати на основі натуральної гіалуронової кислоти для омолодження і природного відновлення шкіри.

Що таке біоревіталізація?
Їли переводити це слово дослівно, то виходить»біооживлення». Це новітній і високоефективний метод який дозволяє відновити еластичність, колір і тонус властивий молодій шкірі. Надовго захищає шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів. Дана процедура не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри, але і відновлює внутрішнє середовище, властиву молодої шкіри. І уповільнює старіння шкіри. В Алмати це метод відновлення шкіри в нашій клініці застосовується досить успішно.