Вікові зміни пам’яті: чому розвивається забудькуватість?

Ці зміни багато хто відчуває вже після 60-ти років. Непевний згадати деталі і навіть цілі події, людина все ж не втрачає просторову пам’ять. Це дозволяє йому орієнтуватися на місцевості. В іншому, в глибокій старості або під впливом окремих патологій стирається і цей тип пам’яті. Тривалі суперечки вчених прийшли до висновку: потрібно провести дослідження. Експеримент здійснили вчені з Каліфорнії. У ньому взяло участь 20 добровольців молодого і похилого віку.

Дослідження проводилося за допомогою надпотужного апарату МРТ. Медики демонстрували учасникам дослідження серію картинок. Вона включала в себе повторювані образи, які відрізнялися за колірною гамою і розташування об’єктів. Добровольцям належало згадати, чи бачили вони подібне зображення раніше. При цьому фіксувалися активовані зони головного мозку. Завдяки такому методу вченим вдалося з’ясувати причини старечої забудькуватості.Шукайте медицинские товары и услуги на нашому сайті medbiz.com.ua.

Виявилося, з роками погіршується робота передньо енторінальной кори. Порушення роботи в цій частині мозку часто пов’язано з травмами голови і розвитком хвороби Альцгеймера. У другому випадку порушення пам’яті обумовлено отмерзаніем великої кількості нервових клітин в вищезгаданому відділі мозку. Щоб запобігти погіршенню пам’яті, необхідно щодня годувати свій мозок інтелектуальної їжею. Вивчайте нове, вбирає і обмінюйтеся свіжою інформацією, вирішуйте ребуси і не випадає з суспільства.