Зараз сучасним міським жителям дуже важко уявити своє життя без такого звичного механізму, як ліфт. Особливо, це стосується жителів багатоповерхових новобудов. Адже як без цього чуда технічного прогресу можна було б доставляти важкі сумки, велосипед або дитячу коляску на верхні поверхи?

Наявність ліфта дуже важливе питання, але більш важливий — це стан і справність цього самого ліфта. Жителям новобудов пощастило куди більше, ніж жителям старих київських панельок. У таких будинках мешканці змушені користуватися давно застарілими ліфтами, які рідко ремонтуються і обслуговуються.

Купуючи нерухомість в новобудові, майбутні власники досить часто цікавляться кількістю ліфтів, надійністю, їх кількістю і варіантами обслуговування. Відповідальні компанії-забудовники піклуються про своїх клієнтів і враховують потребу сучасних покупців і намагаються виправдати їх очікування і задовольнити потреби.

Жителі комплексу «Лісовий квартал» в Броварах діляться своїми враженнями від користування сучасним ліфтом: О значимости лифта в новостройке «Лесной квартал» на сайті http://za.zubr.in.ua/.

Олександр, власник квартири на 21 поверсі: «Ви знали, що ліфт придумали більше 150 років тому? Цікаво, що за весь цей час принцип роботи цієї системи не змінювався. Звичайно, з роками внутрішні системи змінювалися, постійно вдосконалювалися. Завдяки чому зараз в наших будинках ЖК «Лісовий квартал» встановлені сучасні, надійні і комфортні ліфти ».

Ліфти, встановлені в житловому комплексі «Лісовий квартал» дійсно є безпечними і відповідають найвищим вимогам. Ліфти рухаються при залученні спеціальних міцних тросів, яких на кожній кабіні встановлено не менше чотирьох. Також в ліфтових системах встановлені обмежувачі швидкості, які не дозволяють кабіні рухатися швидше, ніж треба. На кожній кабіні сучасних ліфтів встановлені спеціальні уловлювачі, які здатні в потрібний момент зупинити систему.