Послідовність роботи

Перший етап роботи — спеціальна рама встановлюються жорстко на голові пацієнта з фіксацією вилки на верхній щелепі за допомогою силіконового матеріалу. На це приблизно йде 1-2 хвилини.

Другий етап роботи — перестановка передавача з верхньої щелепи на нижню і реєстрація положення центральної оклюзії при максимально фіссурнобугорковом контакті зубів. Комп’ютер фіксує вихідне положення нижньої щелепи відносно горизонтальної площини Артику-ром — 1 хвилина.

Третій етап роботи — реєстрація рухів нижньої щелепи. Пацієнт виконує повторні передні і бічні рухи нижньої щелепи з положення максимального Фіссурний-бугоркового контакту лицевая дуга цена.

Комп’ютер реєструє рухи нижньої щелепи розраховуючи величину сагиттальних і горизонтальних кутів переміщення. Запис рухів нижньої щелепи, реєстрація, автоматична оцінка основних параметрів рухів нижньої щелепи пацієнта проводяться не більше 5 хвилин. Результати роздруковуються у вигляді переліку основних показників для індивідуальної настройки артикулятора.

Четвертий етап роботи — установка моделей в артикулятор і його налаштування в зуботехнічній лабораторії.

На думку більшості фахівців, виникнення дефектів оклюзії після протезування (яке, на жаль, спостерігається досить часто) вкрай небажано, оскільки їх виправлення супроводжується значними труднощами, на подолання яких стоматолога доводиться витрачати багато сил і часу.

Підвищена увага, яку приділяють пацієнтами і лікарями передніх зубів, ні в якому разі не означає, що жувальні зуби менш важливі.